Möller’s Omega-3 kapsül

Balık Yağı İçeren Takviye Edici Gıda

Yüksek doğal omega-3 yağ asitleri içerir. 

Möller’s Omega-3 kapsül içeriğindeki; 

  • DHA, normal beyin fonksiyonlarının ve normal görme yetisinin korunmasında rol oynar.

Faydalı etkinin sağlanabilmesi için günde 250 mg DHA alınmalıdır. 

  • EPA ve DHA kalbin normal fonksiyonunun sürdürülmesine katkıda bulunur.

Faydalı etkinin sağlanabilmesi için günde 250 mg EPA ve DHA alınmalıdır. 

  • Dokosaheksaenoik asitin (DHA) anne tarafından alınması fetusun ve emzirilen bebeklerin normal beyin ve normal göz gelişimini destekler

Hamile ya da emziren bayanlarda faydalı etki, günlük alınan 250 mg EPA ve DHA’ya ek olarak 200 mg DHA alındığında sağlanmaktadır.  

Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşam için önemlidir.

• Ecz. Peter Möller tarafından 1854 yılında üretilmeye başlanan, 168 yıllık geçmişi olan “Möller’s” markasının kapsül formu, ançuez ve sardalya balıklarının gövdesinden elde edilmektedir. Kalitesi tescilli, saflığı garantili, trigliserid formunda doğal balık yağıdır.
• Balık yağı üretimi Norveç’te, ambalajlanması Danimarka’da yapılmaktadır.
• Kapsül maddesi sığır jelatinidir, “Helal Sertifikası” na sahiptir.
• Üretici firma Orkla Health A/S, balık yağlarında kaliteli üretim standartlarını geliştiren ve üyesi olduğu firmalara bu üretim standartlarını uygulama zorunluluğu getiren, küresel bir kuruluş olan GOED (Global Organization for EPA and DHA's Omega-3s) onur üyesidir.
• Möller’s Omega-3 balık yağları, ISO 22000:2018 üretim kalite sertifikasıyla her üretim partisinin aynı kalitede olduğu belgelendirilmiştir.
• Saflığı IFOS 5 yıldız analiz sertifikasıyla belgelendirilmektedir.
• Möller’s Omega-3 ürünleri kaynağı olan balıkların avlanmasında, ekolojik dengenin korunması amacıyla “Sürdürülebilir Balıkçılık” metodu uygulanmaktadır. Orkla Health A/S, bu amaçla dünyaca uygulanan standartlar geliştirilmesine liderlik yapan MSC (Marine Stewardship Council) sertifikasına da sahiptir.

Üretici firma Orkla Health A/S, uluslararası standartlara uygun, kaliteli ve sağlık açısından güvenilir gıda üretim sistemi olan ISO 22000:2005 sertifikasına sahiptir. Ayrıca, balık yağlarında kaliteli üretim standartlarını geliştiren ve üyesi olduğu firmaları bu üretim standartlarını uygulama zorunluluğu getiren, küresel bir kuruluş olan GOED (Global Organization for EPA and DHA’s Omega-3s) onur üyesidir.

Möller’s Omega-3 ürünleri kaynağı olan balıkların avlanmasında, ekolojik dengenin korunması amacıyla “Sürdürülebilir Balıkçılık” metodu uygulanmaktadır. Orkla Health A/S, bu amaçla dünyaca uygulanan standartlar geliştirilmesine liderlik yapan MSC (Marine Stewardship Council) sertifikasına da sahiptir.

Muhafaza koşulları: Oda ısısında, doğrudan güneş ışığından uzakta saklanır. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık ve ilaç kullanılması gereken durumlarda doktorunuza danışınız.

Kullanım şekli: 11 yaş üzeri ve yetişkinlerin kullanımına uygundur. Günde 2 adedin su ile alınması tavsiye edilir. Tavsiye edilen günlük kullanım dozunu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.

Menşe: Danimarka
Balık yağı üretiminin menşe Norveç'tir.

Ticari takdim şekli: 30 ve 60 yumuşak jelatin kapsüllük ambalaj

T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır. İlaç değil, takviye edici gıdadır.
Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 004926 - 13.11.2018

Hastalıkların önlenmesi ve tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık ve ilaç kullanılması gereken durumlarda doktorunuza danışınız.

Detaylı bilgi için: mollers.com.tr